На сьогоднішній день меблева фабрика АДК – це повний цикл виробництва м’яких меблів, починаючи від проектування моделей, закінчуючи випуском якісних, надійних і красивих диванів.

Починаючи з 2003 року, ми пройшли шлях від меблевого цеху до потужного, оснащеного сучасним імпортним обладнанням меблевого підприємства.


Наша продукція – результат плідної і копіткої роботи професіоналів своєї справи. Контроль якості виготовлення м’яких меблів здійснюється на кожному етапі – від розробки ескізу до збірки. Використовуються тільки краще і перевірені матеріали, будь-то дерево, механізми трансформації, м’які компоненти або тканини. Жоден технологічний процес не залишається без уваги. Жодна деталь не йде у виробництво без попереднього тестування і контролю. Найменший натяк на шлюб – і вона ніколи не стане частиною меблів “АДК”. Передовий досвід меблевої індустрії – наш особистий досвід. Ми цінуємо своїх покупців і несемо перед ними відповідальність за якість наших меблів. Будь-яка одиниця меблів від “АДК” повністю виправдовує свою вартість надійністю матеріалів та якістю праці, вкладеним в її виготовлення. Ніяких переплат, все обгрунтовано.

Наша місія – збільшити довіру споживачів до м’яких меблів українського виробництва, об’єднавши високу якість продукції при доступних цінах.

Ми і надалі будемо покращувати якість нашої продукції і пропонувати Вам найкращий сервіс.

 

Залишити відповідь